Google G Suite kontu slēgšana

Google ir paziņojis, ka ar 2022. gada 1. maiju lietotājus gaida bezmaksas G Suite kontu un pakalpojumu slēgšana. Tos bija iespējams iegādāties līdz 2012. gadam. Ko tas nozīmē un kādas ir iespējas?

Izvēloties Mākoņpakalpojumi.lv kā savu Google partneri, iegūsiet:

  1. Pēcapmaksas rēķinu par Google pakalpojumiem. Cenas ir identiskas Google piedāvātajām (bez PVN).
  2. Tehnisko un lietotāju atbalstu latviešu un krievu valodās darba dienās no 8:30 līdz 17:30.
  3. Bezmaksas konsultācijas par Google Workspaces lietošanu, sistēmas iespējām un jaunumiem.

Ja jūsu uzņēmums joprojām izmanto bezmaksas G Suite pakalpojumus, jums ir vairākas opcijas:

1. Atjaunināt G Suite uz maksas Google Workspace abonementu,

lai saglabātu savus datus un pakalpojumu. Abonenta atjaunināšu var veikt nekavējoties un izmantot Google Workspace bez maksas līdz pat 2022. gada 1. jūlijam. Atjauninot abonementu visi dati un pakalpojumu pieejamība netiks traucēta. Ja abonementa atjaunināšana netiek veikta līdz norādītajam periodam, jūs dati (e-pasts, faili un dokumenti, kalendāra dati, kontakti u.c. ) vairs nebūs pieejami.

2. Eksportēt datus.

Ja pāreju uz maksas abonentu neveicat, varat izmantot Google rīkus, lai eksportētu datus.

3. Pārcelt datus uz privātu kontu.

Google piedāvā arī datu pārcelšanu uz bezmaksas Google pakalpojumu privātpersonām, taču tas nepiedāvā Google Workspace funkcijas (piemēram, e-pasta adrese nevarēs saturēt domeina vārdu, nebūs pieejama vairāku kontu pārvaldība).

Mākoņpakalpojumi.lv speciālisti palīdzēs izvēlēties jūsu uzņēmuma vajadzībām vispiemērotāko Google Workspace plānu, veiks lietotāju kontu jauninājumu un ieteiks papildu drošības konfigurāciju. Abonējot Google Workspace bez uzcenojuma, par to pašu cenu, kā Google, šeit iegūsiet kvalitatīvu vietējo lietotāju atbalstu un padomus efektīvam IT darbam.

Cik maksā Google Workspace?

Google Workspace izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā Google pakalpojumu klāsta. Viena lietotāja cena ir no 4,68 līdz 15.60 € mēnesī. Mākoņpakalpojumi.lv Google Workspace cenas neatšķiras no Google cenām.

Google Workspace ieguvumi

Pāreja uz Google Workspace ne tikai garantē netraucētu darbu uzņēmumam, bet arī piedāvā dažādas priekšrocības, atkarībā no izvēlētā Workspace pakalpojumu plāna: Google Business Starter, Business Standard vai Enterprise Standard.

  • Jūs iegūstat Google krātuvi: 30GB Start plānā, 2TB Standard, līdz pat neierobežotam apjomam Busienss plānā katram lietotājam.
  • Lietotāju skaits – jūsu kontā var būt līdz 300 lietotājiem.
  • Paaugstināta drošība – visi Workspace plāni piedāvā papildu drošības un pārvaldības rīkus jūs uzņēmuma ierīcēm un pakalpojumiem (izmantojot fundamental endpoint management, fundamental data regions, trusted external domains, audit logs, Vault).
  • Darbspējas laika garantija – Google garantē paklpojumu darbību 99,9%
  • Google Meet sapulces ar līdz pat 500 dalībniekiem.

Similar Posts