Jautājumi un atbildes

Populārākie jautājumi un atbildes par
Google Workspace

Līdzīgi kā G Suite, visi Google Workspace plāni nodrošina pielāgotu e-pasta adresi jūsu uzņēmumam un ietver sadarbības rīkus, piemēram, Gmail, Kalendārs, Meet, Chat, Disks, Dokumenti, Izklājlapas, Prezentācijas, Veidlapas, Vietnes un daudz ko citu.

Jā. Visos plānos ir paredzēta bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versija, tāpēc pirms reģistrēšanās varat izmēģināt Google Workspace funkcijas.

Google piedāvā dažādus plānus un dažādas maksas. Sazinieties ar mums un izstāstiet savas vajadzības, kopā mēs atradīsim vispiemērotāko risinājumu!

Jā, Google piedāvā īpašus plānus, kas izstrādāti lielākiem uzņēmumiem, un tie ietver korporatīva līmeņa drošības funkcijas, elastīgas mākoņa glabāšanas iespējas un uzlabotas attālināto sapulču vadīšanas iespējas. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mums.

Paplašinot G Suite programmatūras funkcijas un iespējas Google pārdēvēja šo mākoņpakalpojumu par Google Workspace, kas arī labāk ataino pakalpojuma būtību.

Ja esat izlēmuši izmantot Google Workspace programmatūru savam biznesam, jums nav jāuztraucas par iestatīšanas un konfigurēšanas jautājumiem – uzticiet to visu mums. Mēs sagatavosim mākoņrisinājumu tā, lai tas strādā jūsu labā pēc iespējas ātrāk. Turklāt mēs nodrošinām lietotāju tehnisko atbalstu visā abonēšanas laikā. Sazinieties ar mums.

Sazinieties ar mums

sāc strādāt efektīvāk