makoņpakalpojumi kādi ir ieguvumi

Veidojot datus un IT iespējas mākoņa platformā, uzņēmumam ir vieglāk risināt jaunas problēmas un izmantot jaunas tirgus izdevības.

Maksa par lietošanu, nevis aprīkojumu.

Mākoņpakalpojumu cenu modeļi ļauj uzņēmumiem iegādāties attiecīgajā brīdī vajadzīgo krātuvi un analīzes iespējas, automātiski nodrošina papildinājumu atbilstoši pieprasījumam un jauniem ieņēmumiem, kā arī nepieciešamības gadījumā samazina apjomu.

Darbošanās interneta cienīgā ātrumā.

Tie laiki, kad uzņēmumi varēja veltīt vairākus gadus jauna produkta vai pakalpojuma izstrādei, ir pagājuši. Vienalga, vai uzņēmums ir jauns vai tam ir sena vēsture — visi var izmantot mākonī izvietotus rīkus, paātrinot daudzus procesus, no kuriem ir atkarīgi ieņēmumi. Jaunie tehnoloģiju uzņēmumi lieto tiešsaistes sadarbības iespējas darbā ar tuviem un tāliem piegādes ķēdes partneriem. Uzņēmumi, kam ir reālas telpas, pievilina jaunus un esošus klientus ar zibenīgām izpārdošanām vai citiem reklāmas pasākumiem. Mākonī izvietota dublēšana veicina ātrāku atkopšanu dabas stihijas izraisītas nelaimes gadījumā.

Pielāgojamība kā pakalpojums.

Daudzi uzņēmumi vienlaikus cer uz nepieredzēti strauju izaugsmes ciklu un baidās no tā. Mākoņpakalpojumi būtiski atvieglo IT sistēmu mērogošanu atbilstoši uzlabotām ražošanas vai pārdošanas iespējām. Ja šie rīki tiek veidoti, ņemot vērā mākoņskaitļošanas iespējas, ir jāmaksā tikai par izmantoto apjomu attiecīgajā brīdī. Ja pieaugums ir īslaicīgs, šo virtuālo resursu ekspluatācijas pārtraukšanu var pat automatizēt, iegūstot papildu priekšrocības — nekavējošu izmaksu samazinājumu tūlīt pēc atteikšanās no šiem resursiem.

Similar Posts